Güçlühan ÖZEN
Anasayfa
Özgeçmiş
Ziyaretçi Defteri'nde 120 adet mesaj bulunmaktadır.
Hedefler
Dokümanlar
Linkler
İletişim

     Arkadaşlarınızın bu siteden
     haberdar olması için tıklayın


 
Toplam sayfa gösterimi: 454390
Ülkemiz için hayırlı olsun!

Uzun ve hareketli bir sürecin ardından halkımızın verdiği kararın; ülkemiz için, geleceğimiz için, çocuklarımızın hakettikleri ve layık oldukları gelecek için hayırlı olmasını diliyorum. Yoğun çalışma dönemim sonucunda, iyi yetişmiş, üstün nitelikli adayların hem bu seçim döneminde, hem de ülkenin geleceği açısından diğer seçimler için çok önemli bir yol kat ettiklerini görmekten mutluluk ve heyecan duyuyorum. Seçim sonucuna göre halkımızın görev verdiği yetkililerin de dürüstlük içerisinde ülkemiz için ellerinden gelenin en iyisini yapmalarını diliyorum.

"Modern bir Türkiye için, Geleceğin Türkiye'si için" diyerek yola çıkarken temel amaç, her Türk vatandaşının; hakettiği, layık olduğu, yarınlardan emin bir yaşama ve  en üst standartlarda sosyal hizmetlere kavuşmasıdır. Gelişmişlik olarak dünyada söz sahibi, özenilen ve örnek alınan bir ülke olma hedefine en kısa sürede ulaşılmasıdır. Doğruluk ve dürüstlükten yana, iyi yetişmiş, üstün nitelikli beyinlerin Türkiye'nin yönetiminde yer almaları gerekmektedir. Siyaset için değil Türkiye'nin geleceği için çalışacak bu yöneticilerin, görev ve sorumluluk bilinci içinde ülkemizi her alanda "en mükemmel ülke" yapmak hedefine ulaştırmaları şarttır.

Tanıyan, tanımayan herkesin emin olmasını dilediğim tek konu; amacımın, ülkemizin sorunlarının çözümü için çalışmak olduğunun bilinmesidir. Sizler destek olmaya devam ettiğiniz sürece tüm gayretimle çalışacağıma söz veriyorum. Olumlu yaklaşımlarınız ve yapıcı yorumlarınızla çok büyük bir motivasyon sağladınız. Bu sayede bundan sonra ülkem için daha da çok emek harcayacağım.

Saygılarımla,
Güçlühan ÖZEN

23.07.2007