Anasayfa
Özgeçmiş
Ziyaretçi Defteri'nde 120 adet mesaj bulunmaktadır.
Hedefler
Dokümanlar
Linkler
İletişim

     Arkadaşlarınızın bu siteden
     haberdar olması için tıklayın


 
Toplam sayfa gösterimi: 454390
Güçlühan ÖZEN

Ankara Telsizler İlkokulu, Ankara Gazi Anadolu Lisesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Gazi Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi mezunu olan Güçlühan ÖZEN, 1976 yılında, Ankara'da, Karadenizli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Okuma yazmayı 2,5 yaşında öğrendiği için ilkokula 2.sınıftan başlayan Güçlühan ÖZEN'in annesi ve babası devlet görevlerinden emekli olmuştur.

Öğrenim yıllarında matematik alanında Türkiye ve Dünya çapında bir çok nitelikli çalışmaya imza atmış, çeşitli zeka yarışmaları ve matematik olimpiyatlarında dereceler ve ödüller almış, ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

"Lisanüstü Eğitim Sınavı - LES" Türkiye dereceleri bulunan Güçlühan ÖZEN, 10 yılı aşkın süre zarfında bilişim sektöründe "MERNİS - Merkezi Nüfus İdaresi Sistemi", "TEDAŞ - Abone.Net Projesi", "Türkiye İstatistik Kurumu - Avrupa Birliği Projesi", "Ulaştırma Bakanlığı - ALO Projesi" gibi Türkiye'nin en büyük ve önemli projelerini hayata geçirmiş, yerli ve yabancı bir çok kurumsal firmaya, üniversitelere, sivil toplum kuruluşlarına, bankalara, büyükelçiliklere ve kamu kurumlarına teknik danışmanlık hizmetleri sunmuş, bir çok firmada yönetim kurulu üyeliklerinde bulunmuştur.

6 kıtada 50'den fazla ülkeyi ziyaret etmiş, bir çok sertifika ve eğitim programını başarıyla tamamlamış, çeşitli ticari ve sosyal etkinliklere, toplantılara, konferanslara ve seminerlere katılmıştır. Yabancı firmaların ülkemizdeki temsilcileriyle, yerli ve yabancı iş adamlarıyla yakın ilişkiler içerisinde bulunan Güçlühan ÖZEN'in, sosyal, kültürel ve sportif organizasyonlarda, kuruluşlarda, konseylerde ve derneklerde çalışmaları ve üyelikleri bulunmaktadır.

Son 8 yılda başta Afganistan, Gürcistan, Irak olmak üzere bir çok ülkede Amerikan Ordusu, NATO ve Birleşmiş Milletler'e ait çok sayıda inşaat projesi gerçekleştirmiştir. Halen iş yaşamını yurt içinde ve yurt dışında inşaat sektöründe müteahhitlik hizmetleri ile sürdüren Güçlühan ÖZEN, İngilizce ve Almanca bilmektedir.