Anasayfa
Özgeçmiş
Ziyaretçi Defteri'nde 120 adet mesaj bulunmaktadır.
Hedefler
Dokümanlar
Linkler
İletişim

     Arkadaşlarınızın bu siteden
     haberdar olması için tıklayın


 
Toplam sayfa gösterimi: 454390
Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi defterine mesaj yazmak için lütfen tıklayın
Yorumlarınız, görüşleriniz ve önerileriniz bu sayfada yayınlanacaktır.
 
Yayında olan mesaj sayısı: 120  
Toplam sayfa sayısı: 12  
   
Sayfalar:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >>
Açıkçası hayatım boyunca hiç bir adaşım olacağını düşünmemiştim. Sitenizi tesadüfen bulunca yazmak istedim :) Başarılar...
Güçlühan ECE

02.06.2008 17:46:14

güçlü abi her zaman senin arkanda olduğumuzu bil, sen çok doğru bir yoldasın böyle devam et. bu ülkede senin gibi genç, modern görüşlü insanlara ihtiyacımız var. inşallah ilerdeki yıllarda daha başarılı olursun.
emre zereycan

03.02.2008 18:59:21

abi helal olsun bende cok takıyorum bu ulke olaylarına ama sen bi adım atmıssın.. tebrik ederim .. yolun acık olsun
Ahmet Dalkılıç

14.10.2007 00:59:51

Ülkemizin bu kötü gidişatına sessiz kalmayacağız her ne kadar sesimiz grip yüzünden biraz kısılmış olsada hastalık nedeni ile sağlıklı düşünemeyenler çok olsada bu hastalık ta geçer. Yarınlar bizim eserimiz olacak bunu biliyorum.
Orhan Dudaklı

06.08.2007 14:27:31

Cumhuriyet kurulduğundan beri bu iş böyle olmuştur. Birileri gider diğerleri gelir. Birileri üç kere gider dört kere geri gelir ve hala çukurdaki ayağına bakmadan geri gelmek ister. Ama hiç kimse orada sabit değildir. Bu üllkede yaşayan insanımın kararına sonuna kadar saygı duyuyorum. Ancak giderek daha cahil, daha bilgisiz, magazin bağımlısı, ülkesinde neler olup bittiğinden habersiz, ülkesinin sahip olduğu muhteşem değerlerden ve onların üzerinde kimlerin gözü olduğunu bilmeyen, eleştiren ama neyi eleştirdiğini bilmeyen, duyduğuna inanan araştırma zahmetinde bulunmayan, kendisi için çok daha iyi şeyler yapabilecek olanları görmezden gelen insanımın biraz daha bilinçli olmasını temenni ediyorum. Hizmet eden değil hizmet edilen bir toplum oluncaya kadar... Yunus Emre YÜCEL Zir.Yük.Müh.
Yunus Emre YÜCEL

03.08.2007 17:59:21

Güçlü, vazgeçmeyeceğine, devam edeceğine eminim. Bir gün mutlaka eğriler doğrulacak. Çok geç olmaz umarım. İran bu günkü haline bir günde gelmedi çünkü. Yavaş yavaş oldu her şey farkettirmeden alıştırarak. Benim bu seçimlerden anladığım şu: Cumhuriyet, laiklik, halk için çok da elzem değilmiş. Halkın büyük bir çoğunluğu bu ilkelerden ve yapılan inkılapların ne zorluklarla yapıldığından bihabermiş. Bunlar değişse de onlar için çok da tınnn mış.

- Bu kadar insan bir ampulü değiştirememiş. Dışarıdaki iki insandan biri ampule evet demiş.
- Tehlikenin farkında olan kişi sayısı çok azmış, geri kalanların göbek adları tehlikeymiş adrenaline bayılırlarmış.
- Aziz nesinin haklılığı bir kez daha ispatlanmış.
- Teroristler bu ülkeyi temsil edebilirlermiş. Bölünmez bütünlüğü bölmek isteyenler de bölünmez bütünlüğü koruyacağına namusu ve şerefi üzerine milletvekili yeminini edebilirlermiş.
- Bu ülkede her şey satın alınabilirmiş. Medya bunların başında gelirmiş.
- Meğerse kimse işsiz, kimse dertli, kimse şikayetçi değilmiş.
- Türkiye bu tadı seviyormuş.
- Deveye dikenmiş...
- Özlem siyasette yeniymiş.
- Bu ülke artık yaşanmaz hale gelmiş. Belki de gerçekten anamızı da alıp gitmemiz gerekirmiş.
- Bu düşüncedeki halka bu sonuç müstehakmış.
Y.Baygın

24.07.2007 15:03:26

Güçlühan bey,

Ben günlerce araştırmalardan sonra oyumu size verdim. Meclise girememiş olsanızda, oyumun boşa gitmediğini biliyorum. Emin olun insanlara ulaştığınızda oylarınız yüzlerce kat artacaktır. Lütfen vazgeçmeyin.

İyi çalışmalar.

Taha ERCAN
Yazılım Uzmanı
Taha ERCAN

24.07.2007 08:32:07

Başarılar diliyorum.
Serdar Süzer

22.07.2007 01:59:15

Milletçe elimizde bulunan herşeyi kısa sürede dejenere etmedeki başarımızı şaşkınlıkla izliyorum. Allah tarafından bize verilen bu coğrafyayı, büyük önder Atatürk ve milyonlarca kahraman insanın bize armağan ettiği Cumhuriyetimizi, bir ülke tarihi için çok kısa sayılacak bir süre olan 84 yılda nerelere getirip, kimlere emanet ettiğimiz ortada.Bu ülkede siyaset de yıllar geçtikçe ülkeye hizmet, sorunlara, sorunlulara çare, asayiş, düzen ve refah gibi temel ve basit amaçlarından sapıp, özgürlük, insan hakları gibi ulvi kavramları kullanarak bölücülük yapan şerefsizlerin, anlamını ve değerini bile bilmeden milliyetçiyim diye geçinen faşizanların, din gibi hassas ve yüce duygularla oynayan şeriat yanlısı köpeklerin, demokrasiyi, cumhuriyeti ağzına sakız eden sahtekarların elinde bu hale gelmiştir. Bu rezaletten ilk önce milletvekilliğini sıradan bir devlet memurluğu seviyesine getirmekle yani altlarından son model arabalarını, lojmanlarını çekerek, sıradan devlet memurları hastane önlerinde ölürken, emekli olduktan sonra bile yedi sülaleriyle birlikte beleş ilaç ve tedavi imkanlarını ellerinden alarak, maaşlarını normal devlet memuru maaşı seviyesine indirerek, dokunulmazlıklarını sadece meclis kürsüsünde sarf ettikleri sözlerle sınırlayarak, eski katillere, toprak ağalarına, reislerine, şeyhlere, şıhlara, tarikatçılara, bölücü örgüt sempatizanlarına, destekçilerine, servetine servet katmak için ihale ve rant peşinde koşanlara, din tacirliği, din sömürüsü yapan takiyecilere meclis kapılarını kapatarak, ikinci olarak da Güçlühan Özen gibi sağlam altyapı ve karakter sahibi insanları Meclis'e getirmekle mümkün olur. Hiçbir eylemde bulunmadan veya en azından fikir beyan etmeden yaşarım diyenler daha çok salak yerine koyulup, koyun gibi güdülürler. Bir yandan başa getirdikleri kadrolar ve onların yandaşları, dalkavukları hamuduyla götürürken, öbür yandan her karışında şehit kanı, emek ve bereket olan bu eşşiz topraklar da ABD, AB, İsrail, Ermeni, Rum başrol oyuncuları ve onların içimizdeki figüranlarıyla talan edilir. O zaman işte bu insanlara, cahil ve şuursuz bir biçimde destek veren salakların suratlarını görmek isterim ama o zaman da geri dönüp birşeyler yapmak, pişman olmak için geç olacak. Son olarak diyeceğim, en sonunda bu ülke ve insanlar için hayırlısının, Güçlü Özen için de herşeyin gönlünce olması. Bu Meclis'in dörtte biri bile o ve onun gibi insanlardan oluşabilse işte o zaman ben ve benim gibiler de yarına daha umutla ve şevkle bakabiliriz. Sevgi ve saygılarımla.
Av. Efe Demir

20.07.2007 12:35:12

Merhaba Güçlühan Bey. Sizi, internet sitenizden az da olsa tanıma fırsatım oldu. Ki bundan dolayı çok mutluyum. Ama bir üzüntüm var ki bunun nedeni de sizi sadece yürekten destekleyebilecek olmamdır. Çünkü ben Antalyada yaşıyorum ve oyumu burada kullanacağım. İnşallah Türkiyenin millet meclisine girmek, sizin gibi değerli bir insana nasip olur..
Yeşim Kayakoparan

20.07.2007 10:18:05

Sayfalar:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >>